Röportajlar

Lezzetin Gizemli Dünyası: Krokan Cafe

HEM RUHU OLAN BİR MEKAN YARATMAK, HEM DE MİSAFİRLERİMİZE SUNACAĞIMIZ ÜRÜNLERİMİZDE FARKLI LEZZETLERİ YAKALAMAK İÇİN KÜÇÜK DETAYLARA ÖZEN GÖSTERDİĞİMİZ BİR KAFE AÇMA FİKRİ BENİ ÇOK CEZBETTİ.

İzmit'ten Türkiye'ye Yayılan Bir Marka: ALTIN İĞNE

İlmek, ilmek emek, özveri ve gözyaşlarıyla kurulan, şimdilerde tüm ülkenin bildiği bir marka haline gelen Altın İğne kurucusu Fatma Avdan ile bu haklı gururu ve başarı sırlarını içeren şahane bir söyleşi gerçekleştirdik.

B&M

Takı tasarımında özgün bir imza...

EN GÜZEL ANILARINIZA İMZA ATAN DÜŞLER EVİ ORGANİZASYON!

İki çocukluk arkadaşın 10 yıl önce kurdukları Düşler Evi Organizasyon; kişiye özel hazırladıkları konseptleriyle yaptıkları işi farklı kılıyor. Bu başarı öyküsünü gelin kurucuları sevgili Aslı Kocaoğlu ve Zeynep Dağlaroğlu'ndan dinleyelim.

MYHANE'NİN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ!

İnsanların önyargılı davranmamalarını, gelip burayı önce görmelerini istiyorum. Derince'de ne olabilir ki diyen insanlar çıkacaktır, ama burayı görüp eğlenen insanlar şok oluyorlar

FARK YARATAN MEKAN ÇAT KAPI MEZZE

Mezelerin dışında VIP bir oda hazırladım. Orada özel şef tadım yemekleri yapmak istiyorum, özellikle özel toplantılar, söz, nişan gibi etkinlikler için. Bunun dışında, yakın zamanda meze kategorisinin dışında da başka sürprizlerim olacak.

IŞILTILI BAŞLANGIÇ: ATASER KUYUMCULUK

ATASER KUYUMCULUK, GELENEKSEL KUYUMCULUK SANATINI MODERN ESTETİKLE BULUŞTURARAK ŞEHRİMİZİN MERKEZİNE TAŞIYOR. GENÇ GİRİŞİMCİ SERKAN BULUT, BU ESTETİK YOLCULUĞUN ÖNCÜSÜ OLMAYA ADIM ATIYOR.

MARS'TA HAYAT BAŞLIYOR!

İZMİT'TE MARKA OLARAK ANILACAK BİR PROJEYİ İNŞA EDİYORUZ. 7/24 YAŞAYAN VE UZUN VADEDE ŞEHRE YÖN VEREN BİR KOMPLEKS HEDEFLİYORUZ.

ZİRVEDE 10 YIL ASEL SANAT

Kendi istediğim ve doğru olduğuna inandığım bir sistemle eğitim verebilmek amacıyla kendi okulumu açmaya karar verdim. Asel Sanat böyle ortaya çıktı.

FİDAN GIDA

Atatürk'ün de dediği gibi: "Vatanını en çok seven, işini en iyi yapandır.”

İKONX GAYRİMENKUL

Bilinenin Çok ötesinde Olan Kıbrıs'ta Bir Yaşam Alanı Edilmenin Doğru Adresi

Kartepe bir başka güzel...

İlçeyi “Marmara’nın incisi” olarak niteleyen Kartepe müdavimleri, dört mevsim birbirinden güzel renkler sunan Kartepe'den vazgeçemediklerini belirtiyor.

GENÇZEN

Zengin İzolasyon'dan istihdam garantili eğitim projesi...

SEDEF ŞEKER

BAŞARISINI RENKLERLE KONUŞTURAN PROFESYONEL MAKYAJ SANATÇISI

LA PUDRA

BÜYÜLÜ PRENSESLERİN, PERİ KIZLARININ DÜKKANI...

MISS EUROPE 3. GÜZEL DUYGU ÇAKMAK

İzmit’ten çıkan, Türk halkının Lübnan'da düzenlenen güzellik yarışmasında, Miss Europe 3. güzeli olarak tanıdığı Duygu Çakmak.

MAMKY

Modern Annelerin Tercihi...

MONİMELLO STORE

Hayallerini harekte geçiren güçlü bir kadının rengarenk dünyası...

PİLAV TENCERESİ

VAZGEÇEMEDİĞİMİZ BİR LEZZET VE BU LEZZETE VİZYONER BİR BAKIŞ AÇISI

BAŞİSKELE'DE İLK VE TEK AL-FE GÜZELLİK MERKEZİ

DİLAN POLAT’IN ÜRETTİĞİ VE KULLANDIĞI BÖLGESEL İNCELME CİHAZLARINI BÜNYESİNDE BARINDIRARAK BAŞİSKELE’DE İLK VE TEK OLAN AL-FE GÜZELLİK MERKEZİ KURUCUSU AYNI ZAMANDA GÜZELLİK KOÇU GAMZE UZUN’U SAYFALARIMIZDA AĞIRLADIK.

“5 GÜNDE YENİ BİR CİLT”

DERMOKOZMETİK VE BİTKİSEL PEELING ALANINDA DÜNYA MARKALARINI İLİMİZLE BULUŞTURAN ALEX COSMETIC TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ BERK DOĞAN’I SAYFALARIMIZDA AĞIRLADIK.

TIBBIN GÖZÜ;RADYOLOJİ

GEBZE MEDAR HASTANESİ RADYOLOJİ UZMANI DR. KAAN ALİŞAR İLE DOĞUMSAL ANOMALİLER, ULTRASONUN ÖNEMİ VE AYRINTILI ULTRASON

KOLAJEN NEDİR ?

ÖZGE HANIM, DEĞERLİ GREY OKURLARI İÇİN GÜNDEMDE OLAN VE ÇOKÇA MERAK EDİLEN “KOLAJEN” HAKKINDA DETAYLİ BİLGİLER VERDİ.

Grey Sohbet: Dr. Ender Saraç ile...

Sağlık&Güzellik sektör sayımızın Grey sohbet köşesinde Türkiye'nin yakından tanıyıp sevdiği, ününü uluslararası alanda duyurmuş, onlarca kitabı bulunan Uzman Dr. Ender Saraç...

21 Yıldır Aynı Güvenle; Bilal Alperen İnşaat Dekorasyon

21 yıldır inşaat ve dekorasyon alanında temiz, dürüst ve verilen tarihlerde iş teslimi prensibini benimseyerek yaptığı projeler ile kaliteden ödün vermeyerek adından sıkça söz ettiren Bilal Alperen'i haziran sayfalarımızda ağırladık.

En Güzel Gününüzün Yoldaşı; Duone

Bu ay sayfalarımızda tasarımları ile özel günlerinize eşlik eden, kişiye özel gelinlik tasarımları ile sizleri değerli hissettiren Duone markasının kurucusu Duygu Kaya'yı ağırladık.

Yoldaki Gücüne Karakter Katıyoruz PAM

Kolaylı Spider’ın en yeni yatırımı olan Pam (Pam Pick-Up Accessories & Modification) markasının yönetim kurulu üyeleri Sefa Kolaylı ve Eray Akgüneş’i sayfalarımızda ağırladık.

Başarı ile Bugünlere; Öz Şirketler Grubu

1974'ten süregelen tecrübeleri ile asansör, inşaat, mimarlık, üretim ve metal sanayi alanlarında başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Öz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Korkut Öz'ü mayıs sayfalarımızda ağırladık.

Estetik Uygulamalarda Doğal Yaklaşımlar

Estetik anlayışı doğallıktan yana olan, hastalarla ilişkilerinde şeffaflığa önem veren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Nurgül Altuntaş.

Hayata Bağlanın "Ark Pres"

İlimizde faaliyet gösteren ve Türkiye’nin hatta Avrupa’nın en büyük ticari araç emniyet kemeri üreticilerinden biri olan Ark Pres firmasını siz değerli okuyucularımızla buluşturmak istedik.

Güzelliğin Adresi; Gamze Öz Beauty

Kadınları gülümsetmek, onların memnuniyeti ile mutlu olmak amacıyla yola çıkan Gamze Öz Beauty kurucusu Gamze Öz'ü sayfalarımızda ağırladık.

İzmit'in İlk Montessori Okulu; Nar Montessori

Montessori Eğitim Metodu yaklaşımını önemseyip, çocukların bağımsız olmasına büyük önem veren ve bu yöntem ile çocukların etkinlikleri yaşayarak öğrenmesini temel alan eğitim sistemi ile Kocaeli’de bir ilki gerçekleştiren Nar Montessori Okulu

"Çeyrek Asırdır Hizmetinizdeyiz"

Merhaba Grey okurları, sizlere bu sayımızda sektöründe 25 yıllık tecrübesi ile kalite ve dürüstlük ilkelerini esas alarak hizmet veren AY-ER Mühendislik ve kurucularından bahsedeceğiz.

Bahçeden Sofralara

Anne eli değmiş gibi ürünler yapmaya devam edeceğiz. Lezzet, sağlık ve doğallık bizim için her zaman ön planda olacak.

Bir Anne ve Bir Psikoloğun Hikayesi

Oyun alanı tarafımızın yanı sıra psikolojik danışmanlık kısmını da barındırdığı için merkezimizin Kocaeli’de bir ilk olduğunu söyleyebiliriz.

Genç Yetenek Mert Dan

"Türkiye klip sektöründe durumlar bence çok karışık. Birçok klip çekiliyor, izliyoruz, görüyoruz fakat içerik olarak önemsenmemiş işler seyrediyoruz."

Birlikte Daha Güçlüyüz!

SAR Arama ve Kurtarma Acil Yardım Derneğinin merkezi Kocaeli olup, İstanbul, İzmir, Bingöl ve Adana’da temsilcilikleri bulunmaktadır.

Psikiyatr Dr. Berna Çağatay

Şu dönem içinde bulunduğumuz toplumsal kargaşanın koşullarından dolayı ruhsal durumumuzu kontrol altına almakta zorlandığımız zamanlar oluyor...

"Ağız Sıhhatin Aynasıdır."

"Hastalarımızın bilmesi gereken en önemli şey her implant planlamasının kişiye özel olduğudur. Yani başkalarının implant deneyimleri sizin tedaviniz hakkında bir fikir asla veremez."

Kahve Tutkusu Paylaştıkça Güzel

"Bizi diğer kahve markalarından ayıran en büyük farkımız kahveye duyduğumuz tutkunun asla ticari kaygıların gerisine düşmemesini sağlamamız."

Kahraman Gönüllüler AFGD

‘Bir elin nesi var iki elin sesi var’ diyerek çıkılan bu yolda ülkemizin içinde bulunduğu zor şartlarda desteklerini esirgemeyen AFGD’ni (Afet Gönüllüleri Derneği) konuk ediyoruz.

Kahve İçin Zaman Ayırma! Zaten Rutininde

"Bu konsept daha küçük bir yatırımla küçük şehirlerin ana caddelerinde ya da ana güzergahlarında girişimci bir insan tarafından paraya dönüştürülebilecek bir proje."

Özgürce Hareket Et!

Herkese Mobilite; dünyaca ünlü markaların motorsiklet, e-bike, e-scooter, atv ve tüm aksesuarlarının sergilendiği Showroom'unda sizleri bekliyor.

Kırmızı Buğdaya Aşık Oldum: ELİF SANCHEZ

Elif Sanchez ile 2021’in bahar aylarında tüm dijital platformlarda dinleyici ile buluşacak single çalışmasını, Berklee’ye uzanan müzik yolculuğunu ve gelecek projelerini konuştuk.

İz Bırakan Marka Olmak

Markanızı güçlendirme yolculuğunda tek taraflı bakmayın. İçinde bulunduğunuz sistemi her açıdan analiz edin, araştırın ve stratejik düşünmeye çalışın. Taktiksel değil.

OÇEM Anneleri Projesi

İlimizdeki bir OÇEM merkezine yaptığımız ziyaret esnasında, oradaki annelerin sıkıntılarını dinledikten sonra onlara uygun bir proje oluşturma kararı aldık.

Organik ve Doğal Ürünler Bir Arada

Sukra Gurme Ailesi olarak sizlere özel hazırladığımız bağışıklık paketimiz ile sizlerin sağlığını önemsiyor, aynı zamanda da lezzetli seçenekler sunuyoruz.

Kocaeli GSF'den Sinema ve Tiyatroya...

Yıllarca izlediğim filmlerin ve duyduğum birtakım hikayelerin sonucunda kafamın içinde oluşturduğum marjinal insanı yaşamak, o olmak istiyordum.

Mercedes'in En Dinamik Bayii Mengerler Kocaeli

130 yıldır süregelen, öncü olma geleneğini anımsatan, geleceği gösteren bir mobilite markası olan Mercedes-Benz, gelecekteki değişikliklere tam hazırlıklı ve daima tetikte olan bir markadır.

Her Şey Şimdi Tam Da Hayalimdeki Gibi

Serpil hanıma “neden sizi tercih etmeliler?” sorusunu yönelttiğimde de aldığım cevap; “çünkü hem doğal ürünler kullanıyorum, hem de sevgimi katarak hijyenik koşullarda yemek servisini gerçekleştiriyorum” oldu.

Neredeyse Çeyrek Asır

Rekabet eden arabalarımız değil, müşterilerimize geçen samimiyet ve güven duygumuzdur.