İş Dünyası

FİLTRESİZ GÜZELLİĞİN MİMARI OP. DR. YASİN ÜNAL

BİZİM İLK GÖREVLERİMİZDEN BİRİ DE HALKIMIZI BİLGİLENDİRMEKTİR. O YÜZDEN BİR İŞLEM VEYA OPERASYON YAPTIRMAYI PLANLIYORSANIZ, HEKİMİNİZİ, ONUN UZMANLIK ALANINI, KULLANDIĞI CİHAZLARI VE MALZEMELERİ ÖNEMSEYİN, ARAŞTIRIN.

Kocaeli'nin kalbi MARS'ta atacak...

Kocaeli'nin ilk kapsamlı ofis projesi olan MARS; Kocaeli'nin beğenisine sunuldu. 256 ofis, 1 süpermarket ve 34 Kafe-Restaurandan oluşan proje Mahir SEYMEN ve Naci Davut TAMYÜKSEL ortaklığında hayata geçirildi.

İnsan odaklı üst düzey projeleriyle Burcu GÜLENER

Gerek sahada, gerekse projelerin her aşamsında sektöre azmi ve başarısıyla damgasını vuran KVN Yapı yyönetim kurulu başkanı Burcu GÜLENER; "Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz" sözünün tam bir timsali.

"Kendine Yaslanan Dik Durur" Alev Şenol

"Güçlü bir kadınım ben. Dediğimi ya da yaptığımı eleştiren çok olur, olacaktır. Söylerken dile kolay bir başarı gibi görünse de yaşarken ilmek ilmek kazıdım hikâyemi"

Müziğin Mutfağından; Mustafa Tekin

21 yıl önce müziğe gönül verip, müziğe erişmek isteyen kalpler için bu yola baş koyan Tekin Müzik Atölyesi sahibi Mustafa Tekin'i nisan kapağımızda ağırladık.

Örnek Bir Kadın Girişimci: Elif Merve Danacı

"İşletmemize evcil dostlarıyla gelen misafirlerimize kapılarımız her zaman açık. Onları sıcak ortamımızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Umarım bu düşünce tarzıyla herkese örnek olabiliriz..."

Bir Telefon ile Her Şey Değişebilir

Emsoins’in başarılı ve güzel patronları Mine Subaşı ve Ebru Şanlı, Grey’in Aralık kapağında bizlere ve siz değerli okuyucularımıza eşlik etti.

Özel Olduğunu Hisset: Burcu Seyhan Beauty

Burcu Seyhan Beauty bünyesinde her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet yaklaşımını devam ettirmek için kendimizle rekabet etmeye ve kendimizi yenilemeye devam edeceğiz.

Rimak Makina: ÖZGÜR YILDIZ

İş hayatına atılıp zorluk yaşamadan zirveyi gören insan ya çok şanslıdır ya da çok çalışmasına gerek kalmamıştır.