Kocaeli Kaya 2. El ‘’Xchange by Toyota” olarak “Otomobil ile ilgili her şey.” mottomuzla müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vererek marka ayrımı olmaksızın otomobil alım - satım, kredi, sigorta, LPG, oto kuaför ve aksesuar hizmeti sunuyoruz.

Tek bir noktadan, güvenilir ve kaliteli hizmet Toyota Plaza Kocaeli Kaya 2. El’de.

Uzman kadromuzla markası ne olursa olsun ikinci el otomobiller için güncel pazar dinamiklerini, anlık değişiklikleri yakından takip ederek tüm bilgi, birikim ve tecrübemizle her marka otomobil için değerinde alım-satım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

El araç almak veya satmak isteyen müşterilerimiz için nakit alım teklifleri ve konsinye araç gibi hizmetlerimizi; kendi vitrinimizde, online sitelerimizde ve sosyal medya hesaplarımızda araç sergileme ve hızlı satış fırsatlarını da sunmaktayız. Bununla beraber 15 yaş ve 350.000 km kadar her marka ve model araç için (X kredi) kredi hizmetinden müşterilerimizi faydalandırabiliyoruz.

Kocaeli Kaya 2. Elden hizmet almak isteyen müşterilerimiz tek bir noktadan sigorta ürünleri ve bunların yanında oto kuaför, LPG, aksesuar gibi tüm hizmetlerimizden faydalanabilirler.

İçinde bulunduğumuz bu zorlu Pandemi Dönemi’nde almış olduğumuz kapsamlı hijyen kuralları doğrultusunda müşterilerimiz bizi ana binadaki yeni yerimizde gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirler. Ayrıca müşterilerimiz dilerlerse araba41.com, araba41. net internet hesaplarımız veya araba41com, toyotaplazakocaelikaya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip ederek fırsat ve avantajlardan faydalanabilirler. Biz de onları ağırlamak ve taleplerine en iyi şekilde karşılık verebilmekten mutluluk duyarız.

web: araba41.com

 

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *