Merhaba sevgili okurlarımız bu ay Artichoke by So’nun nefis bir organizasyon ile 1. yaş günü kutlamasına tanıklık ederek kurucusu Sena Aygen’i Grey’de ağırladık. Sena hanım açmış olduğu mağazasında kişiye özel bir satış hizmeti sunuyor. Moda sektörünü yakından takip eden Sena hanım, işini heyecanla yapıyor ve kendi fikirlerini de değerli misafirlerine sunuyor. Artichoke by So kentimizdeki tarz sahibi hanımların tercihi olmaya devam ediyor. Sözü çok uzatmadan sizi bu keyifli sohbeti okumaya davet ediyorum.

ARTICHOKE BY SO 1.YAŞINI KUTLADI

Birçok markayı kendi çatısında barındıran Artichoke by So yeni yaşını nefis bir organizasyon ve seçkin davetliler ile kutladı. Davette konuklar arasında önemli markaların temsilcileri de yer alarak Sena hanımın heyecanına ortak oldu.

YENİ SEZONA MERHABA DEDİ

 Geniş ürün yelpazesine sahip Artichoke by So tarz sahibi seçimleri ile yeni sezona merhaba dedi. Yaz mevsiminde tarzını arayanlar çeşitli mağazaların yolunu tutarken Yahya Kaptan ve çevresindeki stil sahibi hanımların durak noktası Artichoke by So diyebilirim.

GÜZEL VE KALİTELİ GİYİNMEK HER KADININ HAKKI

Kentimizde şık giyinen, stiline önem veren kadınlar oldukça fazla diyebilirim. Şehrin hanımları şık ve kaliteli giyinmeyi seviyorlar. Bu noktada Artichoke by So özel ve seçkin ürünlerinin yanı sıra kaliteli kumaşları, bambu ve pamuk içerikli ürünleri tercih eden kadınların ilk adresi oluyor. 

ÜNLÜ MARKALAR TEK ÇATI ALTINDA

Burada birçok markayı bir arada görebilirsiniz. Exquise, Kameya, Perspective, Mısırlı 1951, Jus De Pommes, Hukka Design, Berr In, VDR gibi hem Türk hem de dünya markalarını bir arada bulmak mümkün.

GARDIROBU AÇIYORUZ VE GİYECEK BİR ŞEYİM YOK

Kombin bu noktada çok önemli ve kişilerin tercihleri de aynı önemi taşıyor aslında… Artichoke by So kapısından girdiğinizde muhakkak birbiri ile uyumlu kombinlere şahit oluyorsunuz. Renk gripleri, ceketler, takımlar, elbiseler ve spor giyim alternatifleri çok fazla bulunuyor. Sena hanımın müşterileri genelde ürünlerini kombin olarak tercih ediyor ya da kendi dolabında bulunan kıyafetlere göre kombinleyebiliyorlar. Aslında doğru alışveriş de bunu gerektiriyor.

BURADA KİŞİYE ÖZEL HİZMET VAR 

Burada kendinizi özel hissetmeniz kaçınılmaz bir durum. Dolabınızdaki eksikleri tamamlarken kahvenizi yudumlayıp nefis ikramlıklardan tadabilirsiniz. Kendinizi burada şımartabilirsiniz.

Sena hanım Grey olarak misafirperverliğiniz için teşekkür ediyor Artichoke by So ile hep beraber nice yıllara diyoruz...

Instagram: artichokebyso

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *