21 yıldır inşaat ve dekorasyon alanında temiz, dürüst ve verilen tarihlerde iş teslimi prensibini benimseyerek yaptığı projeler ile kaliteden ödün vermeyerek adından sıkça söz ettiren Bilal Alperen'i haziran sayfalarımızda ağırladık. Kendisi ile yaptığı işin niteliklerinden, ne tür tasarımlara ağırlık verdiğinden ve projelerinden söz ettiğimiz keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Merhaba Bilal Bey, öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?
Merhaba ben Bilal Alperen, 31 yaşındayım. Şu anki mesleğimle 11 yaşında tanıştım. İlk olarak işe alçı boya ve mantolama ustası olarak başladım. Şimdilerde ise inşaat ve dekorasyon alanında kaliteli hizmet vermekteyiz.

Yaptığınız işin temeli ve nitelikleri nedir?
Aslında yaptığımız işin temelinde insanları mutlu etmek yatıyor diyebilirim. Niteliği ise kaliteli iş ve söz verilen tarihte teslimat ile güven tazelemek. Yaptığımız işlerin kalitesi kadar tarihsel olarak taahhütünü verdiğimiz gibi teslim etmemiz de oldukça önemli. Her detaya özen ve önem gösteriyoruz.

Ne tür tasarımlara ağırlık veriyorsunuz?
Bizim işimiz hem tasarım hem de işlevsellik açısından kişilerin zevklerine hitap ederken hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktır. Mimarisi tamamlanan dairelerin tüm dekorasyonunu yaparak anahtar teslim hale getiriyoruz.

Tasarımını yaptığınız projelerden bahseder misiniz?
Bir ay içerisinde birçok projeye imza atıyoruz, tüm bu projeler üzerinde ise farklı çalışmalar tasarlayıp uyguluyoruz. Daha önce de belirttiğim gibi işlevsellik ve tasarım taleplerine öncelik vererek en uygun hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

Projelerinize başlamadan önce karar verme sürecinize ne gibi etkenler etki eder?
Güzel bir konuya değindiniz. Projeye başlamadan önce müşterilerimizin ne istediğini net olarak öğrenmeye çalışıyoruz. Bu noktada ise müşterilerimizin ne istediğini bizlere aktarabilmesi en büyük etken.

İletişim; 0531 317 22 31
Instagrambilalalperen.insaat

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *