Donna Forte’yi özel kılan; güçlü kadınlara hitap etmesidir. Kadınların gücü, becerisi, azimleri, yıkıldıkça daha güçlü ayağa kalkmaları, savaşçı ruhlu olmaları ve her iş dalında kendilerini, kadının gücünü göstermeleri bu ismi daha da özel kılıyor.

4 yıl önce kendisine konulan kanser teşhisi nedeniyle her şeyin biteceğini düşünürken tam tersi yeni ve daha güçlü bir hayata adım atan, bu adımları atarken içindeki güç ile birlikte diğer tüm kadınları düşünen ve onlar adına “kadının gücünü” temsilen kurduğu Donna Forte markasının kurucusu Hülya Aydın’ı mayıs sayfalarımızda ağırladık. Kendisi ile çok eğlenceli bir çekim ve röportaj gerçekleştirdik. Keyifli okumalar…

Merhaba Hülya Hanım. Öncelikle davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Okurlarımız için kendinizi tanıtır mısınız?
Öncelikle bu nazik davetiniz için ben teşekkür ederim. Ben Hülya Aydın, 1982 İstanbul doğumluyum. İki çocuk annesiyim. Donna Forte’nin kurucusuyum.

Donna Forte adı nereden geliyor? Sizin bu ismi markalaştırmanızın özel bir anlamı var mı?
Evet, özel bir anlamı var. “Güçlü Kadın” demek… Bundan 4 yıl önce kanser hastalığına yakalandım. Doktorlarımın ve çevremin bana “sen çok güçlü bir kadınsın” demesi ile başladı aslında hikâyem. Tam hayatımın bittiğini düşündüğüm noktada aslında hayatımın yeniden daha güçlü başladığını fark ettim. Bunun üzerine doktorlarım ve çevrem bu adı yaşatmamı ve ölümsüzleştirmemi istedikleri için bir tasarım yaptım ve adına da “Güçlü Kadın” dedim.

Donna Forte’yi özel kılan nedir?
Donna Forte’yi özel kılan; güçlü kadınlara hitap etmesidir.

Kadınların gücü, becerisi, azimleri, yıkıldıkça daha güçlü ayağa kalkmaları, savaşçı ruhlu olmaları ve her iş dalında kendilerini, kadının gücünü göstermeleri bu ismi daha da özel kılıyor. Her kadın özeldir ama güçlü kadınlar daha da özeldir. Onun için diyoruz ki; güçlüyüm çünkü kadınım.

Markamızda 7 kategoride ürün bulunuyor. Bunlar; porselen grubu, kolye, tişört, mum, kişiye özel hediyelik kutular, kolonyalar ve peçeteler.

Markanız çatısında kaç kategoride ürün bulunuyor?
Markamızda 7 kategoride ürün bulunuyor. Bunlar; porselen grubu, kolye, tişört, mum, kişiye özel hediyelik kutular, kolonyalar ve peçeteler.

Okurlarımız ürünlerinizi nereden alabilirler?
Trendyol, çiçek sepeti, amazon, etsy, mizu, n11, shopier ve instagram’da bulabilirler.

Markanız için hedef projeleriniz var mı?
Evet var. Kozmetik alanına yönelmek istiyoruz, bu doğrultuda bir kozmetik projemiz mevcut. Bununla birlikte Donna Forte olarak yurt dışına açılıp adımızı dünya markası haline getirmek istiyorum.

Instagram; donnaforteshop

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *