Merhaba değerli okurlarımız. Bu ay Mert Marmara Optik’i sayfalarımızda misafir ettik. Dile kolay 52 yıldır bu sektörde varlar... Babası ve annesi Berat Bey’in en büyük yardımcısı... Tecrübe ile genç ve dinamik bir yapı birleşince ortaya böyle bir işletme ve kaliteli hizmet anlayışı çıkıyor. Zaten mağazaya girdiğiniz zaman bunu çok net bir şekilde göreceksiniz... Sözü çok uzatmadan sizi bu sayfalarla baş başa bırakıyorum...

Bu Sektörde Dürüstlük Çok Önemli...
Her sektörde olduğu gibi bizim sektörde de replika ürünler dolaşıyor. Bu konuya şöyle açıklık getirebilirim. Gözlük camının içerisinde bulunan katmanları müşterilerimize yanlış aksettiren yerler söz konusu diyebilirim. Bu durum göz sağlığına ciddi anlamda zarar verebiliyor. Göz sağlığına önem veren kişiler bu unsurlara dikkat etmeli...

Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler...
Güzel bir noktaya değindiniz. Önemle belirtmeliyim ki retinayı zararlı güneş ışınlarından korumak gerekli. Bunun için gözlerimizin güneş ışınlarından zarar görmemesi adına takmamız gereken güneş gözlüklerinin fayda sağlaması için doğru seçilmeli.

Bir diğer önemli detay ise...
Güneş gözlüğünün ultraviyole ya da morötesi ışınlarının kestiğine dair sertifikasıdır.

Zararlı güneş ışınlarına dikkat!
Güneş gözlüğü yüze tam oturmalıdır. Çünkü yüze tam oturmayan gözlükler, gözleri yan kısımlardan sızan zararlı ışınlarla baş başa bırakır.

Görüş açınız keyifli bir hal alsın.
Güzel bir noktaya değindiniz. Önemle belirtmeliyim ki retinayı zararlı güneş ışınlarından korumak gerekli. Bunun için gözlerimizin güneş ışınlarından zarar görmemesi adına takmamız gereken güneş gözlüklerinin fayda sağlaması için doğru seçilmeli.

Güneş gözlüklerinde olmazsa olmaz...
Tabii ki ultraviyole filtre özelliği diyebilirim. Farklı filtre seçeneklerine de sahiptir. Göze zarar veren dalga boyundaki zararlı ışınları süzerek gözle temas kurmasını engelleyen polarize camlar yüksek ışık korumasına sahiptir.

Güneş gözlüğü kullanmak önemli! 
Güneş gözlüğü kullanımına çocuk yaşta başlanmalıdır çünkü gözün güneş ışınlarından korunamaması halinde gözlerde yaşarma, hassasiyet ve baş ağrısı yapabiliyor.

Güvenilir ve güler yüzlü bir işletme... 
Birçok replika ürünün tezgâhlarda satışa sunulduğu bu zamanda, güvenilir bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz Mert Marmara Optik’te güler yüzlü ve deneyimli personelleri ile istediğiniz gözlüklere rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Burada tüm dünya markalarını bulmak mümkün... 
Mert Marmara Optik geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam ederken, trend marka ve modelleri takip ederek tüm güncel modelleri sizlere sunuyor.

Bulvar: Kadıköy Mah. Atatürk Blv. No: 41/B İzmit Kocaeli (Dünyagöz Hastanesi Karşısı)
Yahyakaptan: ArastaPark Avm. Akasyalar Cd. İzmit Kocaeli (Migros Yanı) Merkez: Yenişehir Mah. Demokrasi Cd. No: 61/A İzmit Kocaeli
İletişim: 0262 333 01 11
Instagrammertmarmaraoptik

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *