Tuğçe Hanım Merhaba, Grey okurları için kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Merhaba, Ben Tuğçe Akbaş. Kocaeli, İzmit'te doğdum, ancak aslen Sakaryalıyım. Mesleğe 13 yaşında başladım ve okulumu tamamlarken işime de devam ettim. Uzun bir süredir kendi stüdyomu açma hayalini kuruyordum ve bu yıl nihayet gerçekleştirdim. Şu anda 20 yaşındayım ve TUĞÇE AKBAŞ BEAUTY STUDIO'yu kurdum.

Makyaj konusundaki yeteneğinizi ne zaman farkettiniz ve burayı açma fikri nasıl oluştu?

3 yıl önce çalıştığım stüdyoda günlük makyajlar yapmaya başladığımda, başarılı olduğumu fark ettim. Her zaman kendimi geliştirmek için çaba gösterdim.

Merkezinizde ne tür hizmetler veriyorsunuz?

Merkezimizde genellikle profesyonel makyaj, saç tasarımı ve türban tasarımı (gelin hazırlığı) gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, kaş alımı, saç kesimi, manikür-pedikür gibi günlük bakım işlemleri de yapılmaktadır.

Herkes makyöz ya da makyör olabilir. Ancak, makyaj konusunda eğitim almak zorunlu mudur?

Eğitim elbette önemlidir, ancak kişinin yeteneği ve azmi, özellikle püf noktaları öğrenme ve kendini geliştirme açısından, çok daha kritik bir rol oynar. Bu nedenle, kesinlikle eğitim almak önemlidir.

Gelecek planlarınız ve projeleriniz hakkında ne söylemek istersiniz?

Her zaman bir adım öteye gitmek için farklı kişilerden eğitim almaya ve kendimi geliştirmeye devam etmeyi amaçlıyorum. Şu an için tek çalıştığım stüdyo benim için yeterli olsa da, ileride bir ekip kurmayı düşünüyor ve daha büyük bir stüdyoya geçmeyi planlıyorum.

Gelinlerin makyaj uygulamalarıyla ilgili herhangi bir öneriniz var mı?

Benim gelinlerime makyaj konusundaki tavsiyem, kesinlikle temiz, hafif ve fresh makyaj uygulamalarıdır.

Son olarak, kadınlara önerebileceğiniz en önemli makyaj tavsiyesi nedir?

Kadınlara önerebileceğim en güzel makyaj tavsiyesi, kendi doğal güzelliğinizi öne çıkarmak için her şeyin fazlasından kaçınarak fresh dokunuşlar yapmaktır.

Telefon: 0 533 146 80 41  
Instagram: tugceakbas_beautystudio

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *