Kentimizde pilates denilince ilk akla gelen stüdyolardan olan Mel’s Pilates, Sapanca Hypnos Glamping & Spa Merkezi’nde muhteşem bir etkinliğe imza attı. Katılımcılar 2 gün boyunca Sapanca’nın eşsiz doğasında pilates yapmanın keyfini yaşadı.

Son yıllarda değişen tatil trendleriyle hayatımıza yeni bir kavram daha eklendi. Kamp ile konforu birleştiren bu yeni tatil türü “Glamping” tıpkı bir kamp yapar gibi doğa ile iç içe olmanıza ama aynı zamanda da konforunuzdan ödün vermemenize imkân tanıyor. Özenle dizayn edilmiş glamping tesislerinde hem doğanın tadını çıkarıyor hem de sizin için ayrılan lüks odalarda teknolojinin nimetlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Doğa ve Pilates
Kentimizin önde gelen Pilates Stüdyoları’ndan olan Mel’s Pilates ise glamping etkinlikleriyle bu tarz tatilleri çok farklı bir boyuta taşımış durumda. Katılımcılar bir yandan doğanın ve konforun tadını çıkarırken bir yandan da pilates yaparak, sağlıklı beslenme ile ilgili seminerlere katılıyor. Bu etkinlikler için adeta bir sağlık ve yenilenme kampı denilebilir.

Birçok Eğitmen Yer Aldı
Pilates etkinliklerinde eğitmen Melis Erenkaya’nın yanı sıra eğitmen Seda Özer ve Hazal Gökşen katılımcılara seanslar halinde eğitimler düzenledi. Katılımcılar 2 gün boyunca pilatese adeta doydular. Bir yandan da sağlıklı beslenme hakkında çok önemli tüyolar aldılar.

Ateş Başında Eğlence
Katılımcılar akşam kendileri için ayrılan özel alanda ateş başında canlı müzik eşliğinde eğlenerek günün yorgunluğu müzikle attılar. Birbirinden renkli görüntülerin yaşandığı gece şarkılar ve danslarla devam etti.

Sapanca'nın Eşsiz Doğasında
Geçtiğimiz yıl Marmaris Bonjuk Bay’da ilk glamping etkinliğini düzenleyen Mel’s Pilates, bu yıl Sapanca Hypnos Glamping Tesisi’nde ikinci etkinliğini gerçekleştirdi. Eğitmen Melis Erenkaya’nın “Matwork” ü ile başlayan etkinlik sonrasında Uzm. Diyetisyen Öznur Bircan’ın “Sağlıklı Beslenme” konulu söyleşisi ile devam etti.

Adres; Erenkaya Vega Residence İzmit Kocaeli
İletişim; 0532 546 01 44
Instagram; mels.pilates
www.melspilates.com


 

 

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *