Hepimizin ortak dileği eminim ki yeni yılın güzellikleri beraberinde getirmesi yönündedir. Yeni yılın geliyor olması bir kenera dursun, bu kente değer katmak adına yapmak istediklerimiz ekip olarak bizleri çok daha heyecanlandırıyor.

Gelin sizlere Grey olarak yeni yıl ile ilgili üç gelişmemizden bahsedeyim; farklı uygulamalar indirmenize gerek kalmadan greydergi.com üzerinden tablet, telefon veya bilgisayarınız ile e-dergimize rahatlıkla ulaşabileceğiniz platformumuz yayın hayatına başladı. Yeni yılda mevcut dergimize ek olarak "Wedding" özel sayısı ile sizlerle birlikte olacağız, Grey olarak youtube kanalımız için özel video içeriklerini Ocak ayında sizlerle buluşturmak için çekimlere tüm hızıyla devam ediyoruz.

Bu ay; Rimak Makina'nın kurucusu, iş insanı Özgür YILDIZ ile Türkiye’nin en büyük endüstriyel mirası olan ve günümüzde müze olarak yurt dışından dahi misafirlerini ağırlayan Seka Kağıt Müzesi içerisinde keyifli bir sohbet ve çekim gerçekleştirdik. Müzeyi, bu kentin her insanının ziyaret etmesi ve o duyguları yaşaması gerektiğini sizlere bir kere daha belirtmek istiyorum. Pandemi nedeni ile fazla ziyaretçisi bulunmayan Seka Kağıt Müzesi'ni aslında doya doya gezmek için tam zamanı.

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *