İlk sayı heyecanı ardından lansman ile eş zamanlı ikinci sayının hazırlıkları derken derken tam 12. sayımızı şu an hazırlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Elbette bu kadar emek yoğun çalışmanın ardından gümbür gümbür bir kutlamayı hakettiğimizi düşünüyoruz fakat ilk sayımızı sonbaharda hatta kış aylarında çıkarttığımız için ilk yaş kutlama planımızı biraz daha havanın sıcak olduğu, ekibimiz ile konuklarımızın düzenleyeceğimiz etkinlikten keyif alacağı bir zamana bırakma kararı aldık.

GREY daha fikir aşamasındayken dahi bizlere inanan, yanımızda olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Grey Kasım sayısı Kapak konuğumuz; Koçsu Yapı ve Hayat Şı̇rketler Grubu Yönetı̇m Kurulu Başkanı Faruk Koç! Mütevazi kişiliği çerçevesinde; sevgi dolu aile yaşantısını, çocuk yaşlarda giriştiği ticaret hayatını kendisinden dinleme şansını yakaladım ve elbette siz değerli okurlarımız için dergimizde geniş bir yer ayırarak bu dolu dolu hayat hikayesine şahit olmanızı istiyor hatta ticarete atılmayı düşünenlerin ilham almasını kesinlikle öneriyorum.

Dergimizde yine otomotivden, ekonomiye sağlıktan yaşam standartlarınızı yükseltecek başlıklara kadar dolu dolu bir içerik hazırlamaya özen gösterdik keyifli okumalar.

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *