Büyük umutlarla beklediğimiz 2021 yılı umarız herkes için tüm güzellikleriyle gelmiştir. Kış mevsiminin artık iyice kendini hissettirmeye başladığı bugünlerde umarız yüzünüzde sıcak bir gülümseme bırakabiliyoruzdur.

En yakın zamanda işletmelerin açılmasıyla daha zengin, daha lezzetli içeriklerle sizlerle birlikte olacağımıza inanıyor, bu ayki sayımızda bir tosttan çok daha fazlasını deneyimleyeceğiniz harika bir lezzet hikayesi sunuyoruz.

Geldim, Gördüm, Tostladım! TOSTLADIM

İşletmeciliğini Berat Gül’ün üstlendiği “Tostladım” 2018 yılından bu yana tramvay yolu üzerinde, İl Müftülüğü karşısında hizmet vermeyi sürdürüyor. 2012 yılından bu yana farklı işletmelerde deneyim kazanan işletmecimiz Berat Gül, 2016 yılında USLA (Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi)'dan mezun olduktan sonra kendi işletmesini açmaya karar vermiş. Erkek kardeşi Samet Gül ile birlikte “Tostladım” ismiyle İzmit’in ilk ve tek tost konseptli mekanını kurmuşlar.

Tostladım isminin konulma sebebi menüde 22 farklı lezzette tost seçeneğinin bulunması. Ayrıca 12 çeşit burger, 6 çeşit sandviç, 10 çeşit tava lezzeti bulunmakta. Tost yapımında 3 ayrı ekmek tercih edebiliyorsunuz. Vejetaryenler için ise “Közledim Tost” menüde mevcut.

Favori lezzetimiz: BIGBURGER

Diğer favori lezzetleri;
Süper Kavurmalı, Ultra Karışık Tost, Patladım, Double 3’lü, TOSTLADIM Burger, Mexico Burger, Hellim Burger...

Tatlı sevenlere özel bir lezzet olan “AŞK PERİSİ”. 2 kişilik olarak sunulan Aşk Perisi; Nutella, fıstık ezmesi, muz, antep fıstığı ve çikolata sosu ile hazırlanıyor. Mutlaka denemelisiniz.

Adres: Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi No:42/1 (İl Müftülüğü Karşısı) İzmit / KOCAELİ
İrtibat No: 0 536 737 86 78

Instagram: @gurme_kocaeli

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *