EĞİTİM, KÜLTÜR, SANAT, MÜZİK VE GİRİŞİMCİLİK GİBİ FARKLI ALANLARDA SPONSORLUK İLE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE İMZA ATAN MERCEDES BENZ, GÜCÜNÜ İLHAM VEREN KADINLARDAN ALAN PROJESİ SHE’S MERCEDES İZMİTLİ KADINLARLA BULUŞTURDU.

İLHAM VEREN KADINLAR

2015’ten bu yana, 70’den fazla ülkede aktif olan She’s Mercedes, iz bırakan hikâyelerden yola çıkarak hayalleri olan kadınlarla bunları gerçeğe dönüştürmüş olanları bir araya getiren bir ilham platformudur. En iyiyi hedefleyen kadınların birbirlerine cesaret ve güç vermesini amaçlayan bu platform, sadece bir sosyal topluluk olmaktan ziyade ortak bakış açısından doğan bir anlayış biçimidir.

2015 yılında globalde iz bırakan kadın hikâyelerinin ilham olması amacıyla kurulan She’s Mercedes platformu kapsamında Mengerler Kocaeli’nin düzenlediği etkinlik Kalben Derneği Başkanı Pelin Çalışkanoğlu Ekşi’nin katılımıyla DoubleTree by Hilton Kocaeli otelinde gerçekleşti.

Etkinlikte Kalben Derneği Kurucu Başkanı Pelin Çalışkanoğlu Ekşi’nin yaptığı etkili sunumun yanı sıra etkinliğe ev sahipliği yapan DoubleTree by Hilton Otel ve Özel Seymen Eğitim Kurucu Vekili Hamiyet Satı da bir konuşma yaptı.

Hayallerini gerçeğe dönüştüren, hikâyeleriyle ilham veren Kocaeli’nin güçlü kadınları deneyimleri ve güzel sohbetleri ile She’s Mercedes etkinliğinde bir araya geldi.

Bu muhteşem günde DoubleTree by Hilton’un nefis sunumlarıyla mekândan mutlu ayrılan misafirler, She’s Mercedes ile bir kez daha kadınların birlik, beraberlik ve cesaret içinde daha da güçlenerek büyük işlere imza atacaklarını belirttiler.

Instagram: @mengerlerkocaeli

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *