Dans Dans Dansss!
Romantik bir konser ya da doya doya dans edebileceğiniz, eğlence dozu yüksek bir kulüp. Özgürlüğünüzü kısıtlamayacak payetli mini bir elbise ve yüksek ölçekli topuklularla gecenin yıldızı olmaya ne dersiniz?

Doğa Aşkı
Romantizm dolu bir kış pikniği ile klasik planların dışına çıkabilir, kendinizi doğanın dinginliğine teslim edebilirsiniz. Sıcak tutacak bir kaşe kaban, doğal tonlarda bir panço ve rahat bir çizme ile çabasız şıklığın tadını çıkarabilirsiniz!

Mum Işığında
Özel günlerin olmazsa olmazı, sevgililer gününün klasiği… Mum ışığında yenilen şık akşam yemekleri. Maskülen bir ceket takım veya iddialı bir kırmızı elbise ile göz kamaştırabilirsiniz.

Romantik Davet
Ev konforunda, mum ışığında ve sıcak şarap eşliğinde aşk dolu bir akşam yemeği... Güzel bir film ve biraz müzik! Bu sıcak, samimi akşamın en doğru seçimi ise; minik saten bir elbise ya da triko etek ve hırkadan oluşan ultra romantik bir takım. Işıltılı bir makyaj ve soft bir koku ile tamamladığınız kombininiz sayesinde peri kızı gibi hissedeceksiniz!

Ev Hali
Şık mekânlar, lüks tatiller, romantik davetler... Ve tüm bunların yanı sıra sevgililer gününü pijamayla geçirenler! Aşkın günü, gecesi olur mu olmaz mı? Orasını size bırakıyor, en konforlu stil önerisi ile sevgililer gününüzü kutluyorum. Aşk ile kalın...

Instagram: @edabagt 

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *