Son zamanlarda sosyal medyanın özellikle takip edilen ve yükselen değeri “sadelik”. Gerek makyaj gerekse kıyafetler konusunda... Her ne kadar abartılı, aşırı gösterişli içerik üreten sayfalar olsa dahi sosyal medyada net bir şekilde en çok tercih edilen markaların sadelikten devam eden markalar olduğu aşikâr.

Sade Koleksiyonu’ndan üzerimde taşıdığım elbiseyi; özellikle son zamanlarda sosyal medyada sadeliğin çok hızlı bir şekilde yükselen ismi olup en az on kadından sekizi tarafından takip edildiğini düşündüğüm Nur Bilen Yavuzer’in daveti için hazırladım.

Nur Bilen Yavuzer’in kurmuş olduğu kişisel markası Beauty Omelette hem kozmetik hem de kıyafet bölümü ile yükselen değer. Bodrum Türkbükü No:81 Hotel’in içinde açmış olduğu hap satış noktasının açılış davetine katıldım. Davet birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti. Nur Bilen Yavuzer sade olarak kadınların ne kadar şık ve gösterişli olabileceklerini vurguladı. Bu, günümüzde özellikle de kusurlarımızla ne kadar barışmamız gerektiğinin de öncüsü. Kendisinin; yazın cildinde oluşan lekeleri ile ne kadar barışık olup bunların olabileceğini, olmasının da büyük bir hüsran olmadığını ve en önemlisi de onları gizleyip yoğun makyajlarla kapatmak yerine kabul ederek doğru ürünleri kullanmamız gerektiğini savunan ilkesine hayranım. Kıyafet seçimlerinde özellikle flaş şıklığında fark yaratan çizgisi, sağlıklı yaşam ve temiz, parlak bir cilt için hazırlayıp satışa sunduğu ürünleri hepimizin hem dikkatini çekiyor hem de tüketim alışkanlıklarımıza ekleniyor. Uzun yıllardır kendisini takip eden bir kadın olarak, her zaman başarılarıyla gurur duyan girişimci iş insanı olarak o davette yer almaktan, Nur Hanım’ın başarılarını paylaşıyor olup bunları kendisine iletmekten müthiş keyif aldım.

"Sade Koleksiyonu" ismini verdiğim koleksiyon aslında bu davete ithafen hazırlandı ve çok göz doldurdu. Davette Nur Hanım elbiseyi gerçekten çok beğendiğini iletti ve kimin ne kadar değerli olduğunun, yaptığım işin ne kadar özel olduğunun bir kez daha altını çizdi. Sade Koleksiyonu’nun içerisindeki elbiselerim ya da bugüne kadar üretmiş olduğum milyonlarca ürünün hepsi tek bir çizgide birleşiyor:

Sade, kaliteli, şık ve zarif. Bir kadının güzelliğini tamamlayan cildinin ışıltısı olduğu kadar elbisesinin ruhuyla olan bütünlüğüdür. Bir kadın; giydiği elbisenin içerisinde huzurluysa beden o elbiseyi kabul eder ve her bakan o kadının şıklığını konuşur. Burada önemli olan ne giydiğinden çok o kadının giydiği ürünle ruhunun örtüşmesidir. Sade Koleksiyonu karşınızda, katıldığım davetten fotoğraf kareleri de ekli... Bu davete katılıyor olmaktan ve size bu satırları ulaştırıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Nice koleksiyon hikayeleri ile bir arada olabilmek dileğiyle...

Instagram: @alev_senol

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *