Pandemi sonrası global çapta yaşanan ekonomik kriz, mevcut dönem içerisinde aşı karşıtlarının ortaya çıkması ve halen aşılama ile ilgili tam bir sonuca ulaşamamış olmamız, orman yangınları bir yandan doğal afetler... Karamsar olmak istersek liste bununla da sınırlı kalmaz uzar gider ne yaşamaya ne de çalışmaya enerjimiz kalmaz. GREY olarak bizler karamsarlıktan olabildiğince uzak durmaya kendimize ve çalışmış olduğumuz markalara fayda sağlamaya, değer katmaya odaklanıyoruz. Bu ay kapak konuğumuz Hasan KAYA; gerek global pazarda gerek ülke çapında gerekse şehrin içerisindeki ticari hayatında birçok zorlukla karşılaşmış, tüm bu olumsuz ortamlara göğüs gererek yola çıkabilme cesaretini göstermiş, her zorluğa rağmen doğru adımları atmayı başarmış bir iş insanı. Kendisi ile Kocaeli Kaya Şirketler Grubu çatısı altında bulunan markalar üzerine son derece keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Sürekli yollarda karşılaştığımız, başarısı şehrin sınırlarını aşan, işine olan titizliğiyle adından söz ettiren Aydın Yıldız'la kurucusu olduğu A Organizasyon hakkında kısa bir sohbeti dergimizin sayfalarında okurken, yolunuz düştüğünde her anı keyifle dolu vakit geçirebileceğiniz Cevizdibi Restaurant ile çok daha fazlası her ay olduğu gibi yine çekimlerinden röportajlarına kadar özenle hazırlandı. Keyifle okumanızı diliyorum.

Şehrin dinamiklerini ve şehire değer katan isimleri/markaları taşıdığımız sayfalarımızda elimizden geldiğince titizlik gösteriyoruz gelecek yılın ilk çeyreğine kadar anlaşması yapılmış olan kapak konukları ile aktif devam eden projeleri ile GREY ailesi her daim heyecanla yoluna devam ediyor. Buradan bizlere olumlu yapıcı dönüşlerini düşüncelerini esirgemeyen değerli okurlarımıza ve şehrin standartlarının ötesinde olan hayallerimizi hayata geçirmemizde bize destek olan, görüşmelerinden dağıtımına kadar emek veren GREY ailesinin her bir bireyine ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *