Geçtiğimiz yıllara nazaran bu kış gerçekten kendisini bizlere hissettirdi. Klasik söylem olacak ama nisan yağmurlarını da geride bırakırsak gelsin yaz... Bu ay kapak konuğumuzu tanımayanımız yoktur. Enerjisi ile girdiği ortama neşe katan, iş disipliniyle adından bolca söz ettiren Şebnem ÖZTÜRK ile geçmişi andık ve yeni girişimleri üzerine sohbet ettik. Birçok sektörden insanlar ile temas halinde olduğumuz nisan ayı içerisinde kısıtlamaların hangi yönde ilerleyeceğini bizler de merakla bekliyoruz.

İnsanlar etkinlikleri, sosyalleşmeyi fazlası ile özledi.
Bu pandemi sürecinin halen devam etttiği kadar gerçek bir durum. Siz siz olun pandemi kurallarına uyun ve diğer insanların sağlığını düşünerek hareket etmeye, bu nedenle yaptık/yapıyoruz dediğiniz tedbirleri uygulamaya devam edin, olur mu?

Yazın gelmesinden sebep mi bilinmez ama Grey ailesi olarak sizlere harika projeler hazırlığı içerisindeyiz. Bir iki ay içerisinde yavaş yavaş hepsini duymaya başlayacaksınız! Her sayıda olduğu gibi sizlerle bu heyecanımı paylaşmak beni çok mutlu ediyor. Grey, sonuçta alışılagelmiş işlerin dışında yaptığı/yapacağı işlerden beslenir ve merak uyandırır. Nisan ayı içerisinde çıkacak olan "Grey Wedding" özel sayısında sona gelindi. Klasik olarak birkaç firma ile röportaj yapalım, bir iki de reklam alırsak haydi dergi yapıyoruz şeklinde yola çıkmadığımız için Grey standartlarında özenle hazırlanan "Grey Wedding" sayısı evlilik arifesinde olan çiftlere yol gösterici bir rehber olacak nitelikte dizayn edildi.

Grey dergimizi ve özel sayılarımızı; hiçbir uygulama indirmeden, ona buna üye olmak zorunda kalmadan dergimizin web sitesi üzerinden tamamen ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

Nisan sayımızda yine herkesi içine çekebilecek konuları özenle seçtik, sizleri bir fincan kahvenizi alıp keyifle okumaya davet ediyorum.

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *