Sakarya içerisindeki dinamiklere baktığımızda GREY olarak neden bu güzellikler ile dolu şehrin değerlerini Sakarya halkına taşımıyoruz diye düşündük ve Grey ailesi olarak bu ay itibariyle şehrin değerli isimlerini markalarını dergimizde sizlere ulaştırmak için yola çıktık.

Grey olarak biz iş ve yaşam dergisiyiz, amacımız global ölçekte ve ülkemizde yaşanan zorluklar içerisinde emek vererek yapmış olduğu iş ile hayata geçirmekte olduğu projesi ile özellikle şehre değer katan kişi ve markaları okurları ile buluşturmak.

İlk sayımızda kapak konuğumuz olan HR Mutfak Yapı ve Dekorasyon'un kurucuları Ahmet Kayraklıoğlu ve Muhammed Eyüp Güntürkün’le sektörün geleceği üzerine keyifli bir röportaj ve çekim gerçekleştirdik. Röportaj sonunda kendi izlenimimi sizler ile paylaşmam gerekirse; siz hayal edin bırakın onlar anahtar teslim sizin hayallerinizin ötesine geçsinler...

Tıp dünyasında, kalp damar hastalıkları branşında çığır açan bir çözüm olan OZAKİ yöntemi konusunda, ülkemizde ise bu yöntemi uygulamanın ötesinde bu OZAKİ yönteminin eğitimini de verebilme yetkinliğine sahip olan mütevazi kişiliğiyle bizleri röportajda ve çekimde mahçup eden değerli Dr. Ahmet Yavuz BALCI ile OZAKİ yöntemi üzerine sizler adına konuştuk.

Ülkemizde yaşanan doğal afetler neticesinde gönüllülük esasıyla rol alan ve sayısız fedakarlıklarda bulunan AFGD'den (Afet Gönüllüleri Derneği) avukat Ali Samet Özkurt ile faaliyetleri hakkında konuştuk. Zorluklar karşısında göstermiş oldukları çabaları okuduğunuzda eminim ki sizler de en az bizim kadar etkileneceksiniz.

Sağlıklı yaşam adına Tülife Pilates, güzellik adına ise Büşra Köse Güzellik Merkezi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj eminimki sizleri etkisi altına alacak.

İş dünyasından yaşama, sağlıktan otomotive ve daha kadar birçok alanda kendiniz için faydalı birşeyler bulabileceğinize inandığımız ilk sayımızda sizlere keyifli okumalar diliyorum.

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *