Araç sahiplerini sevindirecek bakım kampanyası; periyodik bakım işçilik dahil 799'tl den başlayan fiyatlarla Kocaeli Kaya Eurorepar Car Service'te sizleri bekliyor.

Güvenilir Araç Servisi
Kocaeli Kaya Eurorepar Car Service, markası ne olursa olsun üreticinin önerilerini göz önünde bulundurarak aracın bakım ve onarımını profesyonel ekipler tarafından yapan, güvenilir araç servisi olarak Kocaelilere hizmet veriyor. Kocaeli Kaya Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Kocaeli Kaya Eurorepar Car Service, 2019 yılından bu yana tüm binek ve hafif ticari araçlar için; servis, kontrol, bakım onarım hizmeti sunarak araç sahiplerinin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Geniş Hizmet Ağı
Uluslararası bir marka olan Eurorepar Car Service, araç bakım ve onarımının her alanını kapsıyor; Yağ değişimi, bakım, onarım, lastik, fren, klima, akü, görüş elemanları, egzoz, triger kayışı, süspansiyon, muayene öncesi kontrol, mekanik arıza teşhisi, fiks menüler gibi hizmetler vererek aracınızı koruma altına alıyor.

Orijinal Yedek Parça
Kocaeli Kaya Eurorepar’da orijinal parçalarla bakım yapıyor. Yedek parçaya ulaşamadığında gün içinde genel merkezden parça talep ediyor ve müşteri memnuniyetini sağlıyor. Eurorepar’ın kendi onarım malzemeleri 2 yıl garantili olurken Kocaeli Kaya Eurorepar Car Service’de 2 yıl işçilik garantisi veriyor. Ayrıca her marka araca 20 noktada ücretsiz checkup vererek üst düzeyde kalite hizmeti sunuyor. Ücretsiz 20 nokta kontrol; araç içi kontrol noktaları, araç etrafı kontrol noktaları, motor üzeri kontrol noktaları, araç altı kontrol noktalarını kapsamaktadır.

İletişim; 0262 333 1 333 Dahili:2 I 0262 333 52 92 Dahili:5
Instagram; euroreparkkocaelikaya

750 Tl'ye Oto Ekspertiz Fırsatı; Pilot Garage Oto Ekspertiz İzmit Merkez'de

Pilot Garage Oto Ekspertiz İzmit merkez, "Güvenle Bakar" sloganıyla profesyonel anlamda Kocaelilere oto ekspertiz hizmeti veriyor. 

Kocaeli Kaya Güvencesiyle
Pilot Garage Oto Ekspertiz; araç ekspertizini profesyonel ekipler tarafından yapan Türkiye'nin en yaygın ve güvenilir TSE onaylı, İzmit’te açılan şubesi ile Kocaelilere kaliteli hizmet veriyor. Kocaeli Kaya Şirketler Grubu bünyesinde 2020 yılında açılan Pilot Garage Oto Ekspertiz İzmit Merkez’den alacağınız oto ekspertiz test raporu ile güvenle ikinci el oto alım satımı yapabilirsiniz.

Kurumsal Ekspertiz
Pilot Garage Oto Ekspertiz İzmit Merkez, İkinci el oto alım satım işlemlerinde güvenebileceğiniz bir adres. Her bütçeye uygun ekspertiz paketleri mevcut olurken, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) onaylı. Minimum ve maksimum bütçelere ekspertiz; Mini Ekspertiz Motor paket, Eko Class paket, Bold Class paket, Plus Class paket, detaylı ekspertiz isteyenler için Firstclass, Vip ve Business paketleri mevcuttur.

Kaliteli Hizmet
Araçların motor mekanik kontrolleri, boya- kaporta kontrolleri, iç ve dış ekspertiz kontrolleri yapılıyor. DYNO olarak adlandırılan testte aracın motor performansı ölçüyor. OBD olarak adlandırılan testte de aracın beyninde kalıcı veya geçici bir hasar kaydı olup olmadığı kontrol ediliyor. Ayrıca aracın süspansiyon testi, fren testi ve yanal kayma değerleri de ölçülüyor.

Adres; Körfez Mahallesi, Ankara Karayolu Caddesi, No:24 İzmit Kocaeli
İletişim; 0532 204 68 70

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *