Evet yasakların kaldırılmasıyla birlikte sizler için yeni lezzet duraklarını keşfetmeye devam ediyoruz.Keyif alarak okuyacağınıza inandığımız işletmeleri sizler için ziyaret ediyor, en favori lezzetlerini deneyerek tadım notları alıyoruz.

Bu ayki köşemizde serpme kahvaltısıyla aklımıza kazınan Sesa Garden isimli işletmeye konuk olduk ve sizler için ufak bir söyleşi yaptık. Bir sonraki sayımızda yeni lezzetlerle buluşuncaya dek sağlıcakla kalın...

Bir Aile İşletmesi SESA GARDEN

Sesa Garden bir aile işletmesidir. Ailemizin babası Sadık Yılmaz ve annesi Sevim Yılmaz uzun yıllardır bağ evi olarak kullandıkları yerlerini 3 çocukları olan Esra, Osman ve Ayşenur ile birlikte kalabalık ve şehrin keşmekeşinden uzak, nezih, samimi, ferah bir ortamda, kendi yaptıkları doğal ürünlerle insanların hizmetine açtıkları bir mekandır. Ailemizin yerine gelen bütün misafirlerin burayı çok beğenmesi ve onları teşvik etmesiyle oluşmuş bir yerdir. Yapılan bütün reçellerimiz anne yapımı olup meyvelerimiz tamamen organiktir. Gözleme ve pişilerimiz el açması olup özenle hazırlanmaktadır. Gelen müşterilerimizin her birini özel misafirimiz olarak görüyoruz. Bahçemizde yetiştirdiğimiz meyve ve sebzelerimizin hepsini misafirlerimizle samimiyetle paylaşıyoruz. Kocaman ceviz ağacının gölgesinde keyif yapmak isteyen tüm misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. 

Favori Lezzetimiz: Mıhlama
Geleneksel tereyağı lezzetini damağınızda hissedeceğiniz, peynirin ve lezzetinin uzayıp gittiği efsane bir mıhlama keyfi için Sesa Garden'ı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Diğer Favori Lezzetleri:
Ev yapımı reçellerimiz, organik kahvaltı lezzetlerimiz, gözleme ve el açması pişilerimiz diğer favori lezzetlerimiz arasındadır. Keyifli ve samimi bir ortamda rahat ederek dolu dolu bir kahvaltı için Sesa Garden'a bekliyoruz!

Adres: Suadiye Mah. Çakırpınar Sk. No:59 Kartepe Kocaeli
Instagram: @sesagarden
İrtibat Telefonu: 0538 863 62 62

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *