Her işin kendisine has zor ve güzel yanları vardır.
Bizler her ay bir dergiyi baskıya teslim ettiğimiz gibi gelecek sayının hazırlıklarına başladığımız için bizim için bu "kendine has zorluklar" kısmı açıkçası sürekli yenilenen bir durum. Bu durumdan keyif aldığımız nokta ise her ay yeni insanları özellikle yeni sektörleri derinlemesine keşfetme imkanı buluyor olmamız.

Yeni sayımızda yukarıda anlatmak istediğimi fazlası ile deneyimleme imkanı yakaladık! Nasıl mı?

Kapak konuğumuz olan Kocaeli Konak Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Doktoru Doç. Dr. Şeyma FENERCİOĞLU ile beraber doğuma girdik, bir can'a ilk dokunan o elleri bizzat izledik. Kendisi mütevazi kişiliği ile açıkçası bizleri devamlı mahçup etti. Kapak çekimi esnasında onu biraz üşütmüş olabiliriz ama asla gülümsemesini enerjisini bizden esirgemedi. Kendisine ve ekibine bu süreç için ayrıca teşekkür ediyorum.

İnsanları ve sektörleri keşfetmekten konu açıldı ya; bir cafe veya restaurant açmak hemen hemen hepimizin hayalinde vardır hani, MY Danışmanlık Mehmet YÜCE ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajın neticesinde aslında yaklaşık bütçelere nasıl bir otel sahibi olunabileceğini öğrendik. Evet, evet yanlış okumadınız bir otel sahibi olmaktan bahsediyoruz bu röportajımızı mutlaka ama mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Farklı sektörler, yeni oluşumlar, kendine has insan portreleri hepsi bu sayımızda sizleri bekliyor.

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *