Merhabalar sevgili Grey okurları, sonunda yazın gelmesi hepimizin içinde bir neşe uyandırmadı değil! İçimizdeki bu neşeyi mayıs sayfalarına aktarmak istedik. Umarım her şeyin gönlünüzce olduğu bir ay olur.

Kapak konuğumuz Dikim Evi ve Cyclelogy Coffee kurucusu Alev Şenol ile girişimci iş insanı ruhundan, gelecek planlarından, hayata bakış açısına dair her detayı konuştuğumuz çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik.

Çekimler sırasında kumaşlardan yaptığı anlık tasarımlar ile işinin ehli olduğunu bizlere bir kez daha kanıtladı! Çekimler sırasında enerjileri ve güler yüzleri için Alev Şenol başta olmak üzere tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yine çekimini gerçekleştirirken çok keyif aldığım Öz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Korkut Öz sayfalarımızda yer alıyor.

Bu ayki diğer içeriklerimiz arasında İzmit’in ilk kıyafet kiralama showroomu olarak karşımıza çıkan Rent a Dress markasıyla Burcu Seyhan, Ortodontist Dr. Fırat Gök, Mert Marmara Optik, EdiFicus, Kare Restaurant kurucusu Şebnem Tınaz, Donna Forte markası ile Hülya Aydın, Op. Dr. Nurgül Altuntaş ve İzmit’in sempatik oyuncusu Anıl İlter gibi değerli isimler yer alıyor.

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *