Hayaller, planlar sürekli erteleniyor veya kısıtlı zaman aralığında hayata geçirilmeye çalışılıyor. Geçtiğimiz ay içerisinde yaşanan kısıtlamalar kapsamında hepimizin temennisi bunun son olması yönünde ve umarım öyle de olur.

İnsanlar sosyalleşmeyi, en başta cafe-restaurant sektörü olmak üzere eğlence, organizasyon sektörü ise misafirlerini ağırlamayı aşırı derecede özlemiş durumdayken Haziran hepimizin için güzel bir ay olsun temennisinde bulunuyorum.

Ticari olarak bizler; takvimdeki çekim iptal olursa diğer çekimi öne alır bir şekilde çekim takvimimizi hep canlı tutarız. İşkolik birisi olduğum için bu dönemin etkileri sosyallik başlığı altında beni pek etkilemedi diyebilirim. Kurucuları arasında yer almaktan onur duyduğum ve “Şehrin Sosyal Kulübü” mottosuyla hayata geçirilen Şehir Kulübü'nden de edindiğim geri dönüşlerden anlıyorum ki sosyallik anlamında da epeyce bunalmış durumdayız. Titizlikle hazırlanan üye kabul esaslarının hayata geçirilmesi, kulüp etkinlik takviminin alınan kararlar çerçevesinde uygulanması, gelen yoğun talep insanların sosyal ortamlara, aktivitelere olan hasretini gösteriyor. Şehir Kulübü ile ilgili olarak bu sayımızda keyifli bir sohbet gerçekleştirdik sizlerde sevdikleriniz ile, kafa dengi kişiler ile kaliteli bir ortamda vakit geçirme arayışındaysanız röportajı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Burada sizlere uzun uzun yazmak her konuya değinmek istiyorum ancak alan kısıtlı olduğu için dergimiz içerisinde konunun uzmanlarından keyifle okuyacağınız başlıklardan oluşan röportajlar, köşe yazıları derlemeye özen gösterdiğimizi bilmenizi istiyorum.

Keyifli okumalar...

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *