GEÇEN AY TANIŞTIĞIMIZ GREY ARTIK ŞEHİRDE

Heyecanına ortak olduğumuz ilk sayıya bayıldık Grey! Emeğinize, enerjinize, vizyonunuza sağlık... Geçen ay özenle hazırlandığımız lansman gecesinde ailenin diğer üyeleriyle tanıştık.

ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA İYİ Kİ KARŞILAŞTIK.

Aileden hissettirdiğiniz için, şimdilerde özlediğimiz sıcak ve samimi ortam için, ayrıca teşekkür ederiz.

YENİ KARARLARIN, HAYALLERİN, DİLEKLERİN EN ÇOK DİLE GETİRİLDİĞİ İHTİŞAMLI YILBAŞI

Yeni yıl demek ışıklı yollar, süslü ağaçlar, gösterişli vitrinler, minik hediyeler ve en büyük indirimler demek...Onun için, yeni yıla oldum olası bayılırım. Yılbaşını evde geçirse de giyinip makyajını yapacak olanlar; biliyorum, azınlık değiliz. Pijamaları ve battaniyeleri bir kenara bırakın. Enerjiye en çok ihtiyacımız olduğu bu dönemde biraz ışıldayalım.

PANDEMİ SÜRECİYLE TRENDLERDEN UZAKLAŞTIYSANIZ ARAYI HEMEN KAPATALIM.

Kırmızının “out” olduğu bir yıl gelir mi, bilmiyorum; ancak bu sezon yine tüm modacıların hem fikir olduğu renk kırmızıydı.

Benim gibi kırmızıyı çok kullanamayanlar için yılın ilk günü harika bir fırsat. Yeni yıl ruhunu kırmızı bir elbise, kırmızı ruj ya da kırmızı iç çamaşırıyla biraz yansıtalım.

2021 GÖZLERİN ÜZERİNİZDE OLMASI İÇİN KAÇINILMAZ BİR SEZON

Vücudu saran elbiseler;
Kardashian Stili vücudu saran 'bodycon' elbiseler, güncellenmiş versiyonlarıyla 2021 sezonuna giriş yapmaya hazırlanıyor. Benim gibi balık etliler için muazzam bir yıl geliyor.

Kemerli ceketler;
Son birkaç sezondur eşofmanlarla bile giydiğimiz oversize ceketler, yerini 2021 sezonunda kemerli ceketlere bırakıyor. Ceketlerimizin beline kemer takarak coolluk puanını yükseltiyoruz. Bel kıvrımları belirgin, net bitişli ceketler için dolabınızda yer açın.

Deri akımı;
Deriyi bu sezon en modern haliyle görüyoruz. Trençkotlar, pantolonlar, tulumlar, elbiseler, eldivenler hatta eşofmanlar... Her versiyonuyla deri sezona iddialı bir giriş yapıyor.

  

Trikolar;
Günlük kombinlerde görmeye alıştığımız triko, bu yıl payet ve satenlerle karşımıza çıkacak. Sade kutlamalara hazırlandığımız 2021 yılı, saten ve payetin ışıltısını “basic”leştirecek.

Kürk ve peluşlar;
Alışılmışın dışında renklerde görmeye başladığımız kürkler, kış sezonunun bebeği...

Renksiz kış kombinlerinize, yeni versiyon KÜRK VE PELUŞLARLA RENK KATABİLİRSİNİZ.

Yeni yıl gelinleri;
Abartıdan uzak, sade ama iddialı gelinler algınızı değiştiricek. BeBabe Showroom imzalı, üç günde hazırlanan ipek saten gelinliğimi buraya bırakıyorum.

Yeni yıl gelinleri için üretime geçirdiğimiz bu model, tüm bedenlerde showroomda olacak.

Instagram: @bebabeshowroom

 

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *