Havaların ısınması ile dergimiz de renkler açmaya başladı!

Bu ay kapak konuğumuz çiçek gibi bir kadın olan Alev Şenol! Mütevazı olamayacağım çünkü kendisinin enerjisi ve ekibimin emekleri birleşince ortaya çok güzel bir iş çıktı.

Çekimler sırasındaki tükenmek bilmeyen enerjileri için Alev Şenol başta olmak üzere tüm ekibine tek tek teşekkür ediyorum.

Bir teşekkür de şehrin ödüllü makyaj sanatçısı Seda Kesin Aldemir'e... Kapak konuğumuzu ve bizi yalnız bırakmayarak tüm gününü kapak çekimine ayırdığı için kendisine minnettarız.

Bu ay içeriklerimiz konusunda da mütevazı olamayacağım! Antik Mısır esintileri ile en üst katını muazzam bir mekana çeviren Kare Restaurant'ın kurucularından Şebnem Tınaz bizlerle...

Kadınlara güç vermek adına yaptığı çalışmalar ile Donna Forte markasıyla Hülya Aydın, “Aşk Listesi” adlı tiyatro oyununu izlemekten keyif aldığım Kocaeli'nin çocuğu Anıl İlter, 23 Nisan’da beni çocukluğuma götüren Çocuk Kasabası… Gibi daha birçok değerli isim mayıs sayfalarımızda sizlerle!

Sayfalarımızda yer alan bir diğer önemli konu ise, SMA hastalığı ile mücadele eden küçük Barkın kardeşimiz… Büyük, küçük demeden Barkın’a umut olmak için röportaj sonundaki QR kodunu telefonunuza okutarak bağış yapabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler!

 

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *