Evet! Henüz birinci yaşını doldurmadan, çıktığı ilk günden bu yana ezberleri bozup hızlıca taklit edilmeye çalışılan GREY bu sayısı ile birlikte Kocaeli sınırlarını aşarak Sakarya sınırları içerisindende kişilere, markalara yer vermeye iki şehirde aynı anda dağıtım yapmaya başladı.

Sakarya’ya gittiğinizde GREY dergisi ile karşılaşırsanız şaşırmayın biz sınırımızı biraz aştık hepsi bu...

“Beyaz bir sayfa açmak gerek” denilir ya; GREY Yeni sayı öncesi tasarım tarafında mutlaka beyaz bir sayfa açar ve tasarımlarına bu şekilde başlar.

Fotoğraf ekibi kapak konseptini belirlerken önüne beyaz bir kağıt alır ve fikirleri çizime döker, bu yüzden “beyaz bir sayfa açmak” önemlidir.

Bu ay ki kapak konuklarımız MelonArte kurucuları Selin AKAR ABUÇ ve Cüneyt ŞEN’in beyaz kağıtları çamur! Evet onların beyaz kağıtları çamur!

Çamurdan ortaya çıkarttıkları eserleri, ürünleri gördüğünüz zaman hayran kalacağınıza şüphem yok. GREY Ailesi arasında yerini alan Şebnem KURT aracılığı ile tanışma, tanıma fırsatı yakaladığımız ve işlerini gerçekten bizim gibi eğlenerek yapan MelonArte kurucuları ve ekibiyle son derece keyifli bir röportaj gerçekleştirirken, tüm GREY ailesi içinde bir workshop sözü aldık.

Birbirinden değerli kişilere, markalara yer verdiğimiz bu sayımızı keyifle okumanız dileği ile.

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *