Grey şehirde! Bu sloganla yola çıkalı 7 sayı oldu bile!
Zaman çok hızlı, ama biz de hiç yavaş sayılmayız değil mi... :)

Zaten çokça güzel güneşli günü kaybettiğimiz yetmiyormuş gibi kocaman bir ay daha pandemi nedeni ile hayatımızdan çalınmış gibi hissetmiyor muyuz? Maalesef mayıs ayı da bu zorlu süreci aşmak için evlere kapandığımız bir ay oldu... Ama yine umutlar bitmedi, tükenmedi. Daha güzel günler için neşe depolamaya devam etmek gerek öyle değil mi?

Yaz geldi, yazı güzel karşılamak gerekir diye içinizde kelebekler uçurtacak rengârenk bir sayı hazırlayalım dedik. Yola çıktığımızdan bu yana harika kapak konukları ağırladık ve emin olun gelecektekiler de bir o kadar harika! Ama şimdi konumuz haziran sayısı ve bu sayının kapak konukları ise özetle; onlar harikalar dünyasının masal kahramanları gibiler!

Kapak konuklarımız Ala Beauté Kocaeli Şubesi'nin kurucuları Özlem Çetindağ ve Elif Hancıoğlu kişilikleri kadar renkli karelerle yaza bomba gibi girmemize vesile oldular desek yeridir.

Ve elbette Grey'in her sayfası iç açıcı her sayfası dopdolu..!

Yeni açılan ve vizyonu ile göz kamaştıran Doe Butik, şehrin sosyalliğini kaliteli bir toplulukla yukarı taşıyacak olan Şehir Kulübü, yepyeni aşırı lezzetli bir girişim À la Santé ve daha sayamayacağım ama sizin keyifle okuyacağınızı bildiğim çokça konu Grey'de!

Ah unutmadan Grey bu ay tek başına değil; "Grey Wedding" özel sayısı ile iki ayrı dergi olarak sizlerle...

Yine keyifle... Grey Şehirde!

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *