Ne yapsak? Nasıl yapsak? Renkleri ne olmalı? Ulusal durmalı! Vizyoner bir hava vermeliyiz! Yazı karakteri nasıl olsun? Sen de bi baksana nasıl görünüyor? Çok havalı oldu be!Düşünceler... Nidalar... Ve sonuç; kocaman bir gurur! Evet değerli Greyseverler beraberce koca bir yılı doldurduk ve sayfalarca ilham veren hikayelere tanık olduk. Sizler ne hissediyorsunuz bilemiyorum fakat benim içimde kelebekler uçuşmakta!

Kişiye değil ekibe dayalı, projenin özüne sadık, yolundan sapmadan, çizgisini bozmadan her daim iyi iş çıkaran GreyTeam için hep beraber; #Grey12AydırŞehirde diyelim mi?

Daha 12. sayısında sayfalarına ikinci şehri de katan dergimiz bu ay yine ufuk açan kişi ve kurumlarla tanıştı. Yollarımızın kesiştiği her insandan ilham alıp yenilendik. Bir teşekkür de siz değerli Grey'lilere!

Türkiye'nin ilk "gurme" uzantılı yeri Otantik Gurme ile biriktirdiği ata tohumlarının hikayesinden tutun da iyi bir peynirin seçilirkenki yolculuğuna kadar çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Şehrimizin değeri Hunza Camp'ın yeniliklerine bir yenilik daha katışı da Grey sayfalarında!

Bize bir yıldır yoldaşlık eden Grey'in göz bebeği köşe yazarlarına da her sayıda itina ile hazırladıkları harika köşe yazıları için huzurlarınızda teşekkür eder, yolculuğumuza beraber devam ettiğimiz için onur duyduğumuzu belirtmek isterim.

Daha çok şey yazarım da bence artık sayfaları çevirmeye başlamalısınız!

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *