Bir bluz deyip geçmeyin! İyi bir bluz; sizi nikâhta, düğünde ve hatta bir davette temsil ettiği gibi günlük hayatınız içerisinde "ne kadar hoş görünen bir kadın" dedirtecektir emin olun.

Gardırobunuza, doğru parçaları seçerek yerleştirdiğinizde çok fazla alışveriş yapmak zorunda kalmaz o doğru parçalar birbirlerini tamamladıkları sürece her şeyle kombinlenebilen muhteşem bir dolaba sahip olabilirsiniz. Nasıl mı oluyor bu? Kısa süre önce gelen yoğun talepler üzerine hazır giyim sektöründe yer alan ürünler için kolları sıvadım. Özel dikim koleksiyonlarım ve size özel hizmet verdiğim dikim evimin dışında ayrıca anında kargoya da teslim edilebilen hazır giyim ürünlerinin satışına başladım. Burada sektördeki diğer birçok isimden farkım şudur; kendi tavrım ve tarzıma yakın bulduğum, birbirini tamamladığını düşündüğüm parçaları üretip sizlere sunmak. Özellikle bazı bluzlar şu anda sizin dolabınız için en asil parçalar. Çünkü yıllar içinde dolabınıza almış olduğunuz pantolonlar, etekler artık bu bluzlar ile kombinlenebilir ve çok farklı seçeneklerle şıklığınız sağlanabilir. Ayrıca bir bluz, bir kot pantolon ile giyildiğinde bambaşka ya da bir kumaş pantolon ile giydiğinde bambaşka bir hal alabilir.

Hazır giyim koleksiyonlarımda özellikle bluz segmentinde anlatmak istediğim; bir bluzla hem gündüz hem gece tamamlayıcı şıklığı, sadece bir ayakkabı değiştirerek ya da bir jean pantolon değişimi ile sağlayabileceğinizi göstermek. Burada ayıracağınız bütçe 129 TL ile 259 TL arası değişmektedir. Kazancınız ise birinci kalite dikiş ve kumaş performansı hizmeti almak... Emin olun bluz kategorisinde yer alan ürünlerden tercih ettiğinizde herkes dönüp size nereden aldığınızı mutlaka soracaktır. Bu kadar iddialı nasıl mı oluyorum? Yıllar içerisinde özel dikim ürün servisinde hizmet verirken edindiğim tecrübeleri ve sizleri çok iyi tanımamdan ötürü neye ihtiyacınız olduğunu doğru belirleyebiliyorum. Dolayısıyla özellikle bluz kategorisinde yer alan parçaların her kadının kendi tarafında ve tarzında mutlaka seçeneğinin olduğuna inancım tam. Bir bluz deyip geçmeyin, bir bluz sizi bir nikâhta, bir düğünde, bir davette temsil ettiği gibi günlük hayatınız içerisinde ‘ne kadar hoş görünen bir kadın’ dedirtecektir emin olun. Hazır giyim serüvenime gösterilen ilgiye çok teşekkür ediyor ve mutlaka ürünlerimin incelenmesini ve nasıl birbiriyle kombin olabilen renklerden dokudan ve modellerden oluştuğunu görmenizi arzu ediyorum.

Siz siz olun bluz deyip geçmeyin, o bluz dolabınızdaki birçok parçayı harekete geçirecektir.

Sevgiler...

Instagram: @alev_senol

 

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *