Baharın gelişi ile hepimizin üzerindeki pozitif etkiyi yüzünüzde “Glowin Face Serum” ile hissedeceksiniz. Doğanın yeniden canlanması, güneşin yüzünü daha çok göstermesi ve ısınan havalar bizi kışın rehavetinden uyandırarak kendimize daha fazla özen göstermemizi sağlıyor.

Bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde üzerimizden attığımız kazak ve montlarla birlikte ilk hafifleme kıyafetlerimizde oluyor.

Peki yüzümüz hafifledi mi?

Yüzümüzün en önemli giysisi olan cildimizin de hafiflemeye ihtiyacı var. Bu sebeple mevsim geçişini yaşadığımız bu aylarda Glowin Face Serum ile doğanın uyanışını yüzünüzde hissetmeye ne dersiniz? Cildimizin tazelenmeye ihtiyacı olduğu bu dönemde serumumuzu yüz masajı ile birleştirelim, cildimiz nefes alsın. Masaj yaparak uygulanan serum cilt tarafından daha hızlı emilim sağlayarak maksimum etki hissettirir.

Haydi, bebek gibi bir cilt için parmaklar çalışsın!

Cildinizi temizledikten sonra avucunuza birkaç damla serum damlatarak elinizde biraz ısıtın. Avucunuzun içindeki serumu yüzünüzün her bölgesine nazik dokunuşlar ile sürün. Masaja başlamadan burun çevrenize bir miktar mis kokulu serumumuzdan sürerek kokudan maksimum fayda sağlayabilirsiniz. Nefes alırken aromaterapi yağlarının bütün iyileştirici ve yenileyici gücünün kanınıza karıştığını bu sayede zihninizden geçen sıkıntı verici ve yorucu düşüncelerin uzaklaştığını hissedin.

Parmaklarınızı alnınıza ve kaşlarınızın arasına yerleştirin. Alın bölgesindeki çizgilerinizi yumuşatmak için parmaklarınızı nazikçe kaş arasından başlayarak önce saç çizginize ve sonrasında şakaklarınıza kadar kaydırın.

Kaş bölgesinde oluşmuş gerginlikleri yatıştırmak için kaşlarınızın başlangıç noktasından başlayıp bittiği noktaya kadar alttan ve üstten tutarak kaşlarınızı sıkın. Parmaklarınızı kıskaç gibi hayal edin ve kaşlarınızı sıkıp bırakın.

İşaret parmağınızı iki kaşınızın arasına yerleştirin ve saat yönünde küçük daire çizin. İşlemi ters yönde de tekrarlayın. Hareketi bitirdikten sonra parmaklarınızı orta noktada tutun. Kaşlar arasındaki nokta sadece toksinlerin giderilmesinde yardımcı olmakla kalmaz; sakinleşmek ve zihninizi rahatlatmak için de çok önemlidir.

Orta ve işaret parmağınızı göz altında yan yana yerleştirin. Parmaklarınızı burun köprüsünden şakaklara kadar kaydırın. Göz çizgileri yumuşasın.

Sağ ve sol elinizi sol şakağınızda birleştirin. Sağ elinizle yukarı, sol elinizle aşağıya doğru baskı uygulayın. Bu hareket kaz ayağı çizgilerinizi yumuşatır. Aynı hareketi sağ şakağınız için de tekrarlayın.

El ayası ile elmacık kemiklerinize baskı uygulamaya devam ederek elinizi şakaklara doğru kaydırın. Bu hareket yanak kaslarını rahatlatır ve lifting etkisi sağlar. İşaret ve orta parmağınızı ağzınızın her iki yanından başlayarak, hafifçe baskı uygulayarak kulak hizasına doğru sürükleyin. Bu hareket dudak kenarında oluşan düşüklükleri kaldırır.

İşaret ve orta parmaklarınızı bükün ve çene ovalinize yerleştirin. Yüz hattını belirginleştirmek için kulaklarınıza doğru kaydırın.

Evet, kendinize günde 10 dakika ayırarak bahara hazır olabilirsiniz.

Doğal formül ile hazırlanan Glowin Face Serum’un etkileyici sonuçları ile sadece bahara hazırlanmış olmakla kalmayacaksınız. Uzun vadede mükemmel bir görünüm sunan, aydınlık ve genç bir cilt için bakım rutininiz artık daha kolay bir hal alacak. Bahar aylarının cildinizde yaratacağı etkilere karşı artık zarafetle hazırsınız...

Instagram: @glowinyoga

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *