Grey şehirde!
Yeni bir yol... Çok güzel bir yol. Greyfurt'un yeni bebeği GREY'den herkese selam! Yola çıktığımız ilk gün, yani bundan 8 sene önce genç ruhlarımız, büyük heveslerle kurdu Greyfurt'u... Sonra çalıştık, ürettik, büyüdük. Sonra yine çalıştık ve hatta o kadar çok çalıştık ki adımızın ne kadar iyi yerlere geldiğini bile farkedemedik. Böyle diyorum çünkü, Grey İş ve Yaşam Dergisi'ni çıkarmak için adım attığımızda en yakınımızdan, hiç tanışmadıklarımıza kadar şöyle ortak bir cümle geldi; "e bu işi en iyi siz yaparsınız zaten çocuklar!" Ve evet hâlâ birçok kişinin gözünde çocuğuz, çocuk ruhumuz deli gibi üretmekten ve yeni hikâyeler yazmaktan da vazgeçmiyor, vazgeçmez!
Grey'in ilk sayısı çok özel misafirler ağırladı. Kapak konuğumuz bizim her adımımızda destek veren ve şimdi #MistGibi bir oluşuma giren Yasemin Kaya... İçerde birbirinden değerli, isimlerini en iyi yerlerde gördüğümüz ve göreceğimiz köşe yazarlarımız var! İş ve yaşama, ekonomiye, otomotive, modaya, dekorasyona, spora, güzelliğe dair yeni gelişmeler de bu ay ve her ay Grey'de! Bizi takipte kalın.
Damla Canbulat

Merhaba!
2000 yılından bu yana fotoğraf ve reklam sektöründeyim. 8 yıldır ticari hayatına devam eden Greyfurt Reklam Fotoğraf ajansımızı şehrin de ihtiyaçları doğrultusunda bir dergi ile taçlandırmak istedik. Yıllar içerisinde yanımızda olan, bize inanan güvenen tüm insanlara bu vesile ile teşekkür ederim.
GREY ile şehirde biraz daha farklılık arıyoruz, köşe yazarlarımızın seçiminden, sosyal medya hesaplarımızın paylaşımlarına ve dergi sayfalarımızın düzenine kadar bu arayışımızı rahatlıkla görebilirsiniz. Biz, iş dünyasına ve yaşama dair konularla dergimiz ile dijital mecralarımızda sizlerle olacağız. Derginin bu ilk adımında sanayi dünyasına ve yaşama dair ilginizi çekebilecek bazı konulara değinmek istedik. Keyifli okumalar.

Bizler, tüm ekip arkadaşlarının fikirlerine değer veren bir ajansız. Grey dergisi olarak da sizlerin fikir ve düşüncelerini çok önemsiyoruz. Dilediğiniz zaman bizzat bana fikirlerinizi iletmekten çekinmeyin. iletişim: emre@greyfurt.com.tr
Emre Canbulat

0 Yorum

Yorum Alanı

Lütfen gerekli Alanları Doldurunuz *